ФОП МІШУСТИНА М.О.

УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ

Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та прийняли всі положення та умови, що містяться у цих Умовах, без змін. Отримуючи доступ або продовжуючи переглядати веб-сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов без винятків. Ці Умови мають переважну силу перед будь-якими попередніми угодами, домовленостями, явними або на увазі заявами, зробленими Компанією. ФОП Мішустіна М.О. має право вносити зміни до цих Умов у будь-який час без попереднього повідомлення. Ви несете відповідальність за регулярний розгляд цих умов. Продовження використання цього сайту після внесення таких змін означатиме вашу згоду з цими змінами. Якщо ви не погоджуєтеся з цими Умовами, будь ласка, припиніть використання цього сайту.

Користувачі не можуть здійснювати комерційне та/або серійне та/або автоматичне використання цього веб-сайту. Цей Веб-сайт суворо забороняє будь-яке використання даних, збір даних, крадіжку пропускної спроможності, плагіни та програми для автономного перегляду та/або завантаження та/або пакетне завантаження або доступ, а також будь-який доступ через будь-яке програмне забезпечення, за винятком основних поширених та офіційних веб-браузерів.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА САЙТ

ФОП Мішустіна М.О. має право власності на даний сайт та здійснює необхідну підтримку. Ніякі дії щодо завантаження або копіювання з цього сайту не передадуть вам права власності на будь-яке програмне забезпечення або матеріали з цього сайту. Все, що ви переносите на цей сайт, стає власністю ФОП Мішустіна М.О., може використовуватися ФОП Мішустіна М.О. у будь-яких законних цілях і надалі підлягає розкриттю на розсуд ФОП Мішустіна М.О., включаючи будь-який юридичний або регулюючий орган, якому ФОП Мішустіна М.О. підпорядкований. ФОП Мішустіна М.О. залишає за собою всі права щодо авторських прав та прав на торгові марки на всі матеріали на цьому сайті, і гарантуватиме, що такі права повністю дотримуються законом.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Матеріали, що містяться на сайті, включаючи (але не обмежуючись): дизайн, текст, відео, звукозаписи та зображення, належать, якщо прямо не вказано інше, ФОП Мішустіна М.О.. Якщо в цьому документі прямо не вказано інше, вони не можуть бути скопійовані, передані, відображені, виконані, поширені (для компенсації або іншим чином), ліцензовані, змінені, виконані, збережені для майбутнього використання або використані іншим чином повністю або частково будь-яким чином без попередньої письмової згоди ФОП Мішустіна М.О.

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Сайти ФОП Мішустіна М.О. призначені тільки для особистого некомерційного використання, якщо ви і ФОП Мішустіна М.О. не домовилися про інше у письмовій формі.

НЕЗАКОННЕ ВИКОРИСТАННЯ

Користувачеві забороняється будь-яке незаконне використання цього Сайту. Користувач визнає, поінформований, і поінформований про те, що на додаток до цих Умов та будь-яких і всіх політик використання цього Веб-сайту. Користувач може і повинен підпорядковуватися законам та правилам, які застосовуються до Користувача будь-якої відповідної юрисдикції.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДВІДАЧІВ

Інформація на цьому сайті не призначена для розповсюдження або використання будь-якою особою в будь-якій країні чи юрисдикції, де це можливе або використання не буде суперечити місцевому законодавству чи регулюванню.

Відвідувачі цього сайту зобов'язані з'ясувати умови та дотримуватися всіх місцевих законів або правил, до яких вони застосовуються. Ніщо на веб-сайті ФОП Мішустіна М.О. не повинно бути витлумачено як заклик до купівлі або пропозицію продати будь-який продукт чи послугу будь-кому в будь-якій юрисдикції, де така пропозиція, купівля або продаж були б незаконними відповідно до законодавства такої юрисдикції.

КОНТЕНТ І ДОСЛІДЖЕННЯ ТРЕТІХ ОСІБ

Сайти ФОП Мішустіна М.О. можуть містити загальні новини та інформацію, коментарі, інтерактивні інструменти, цитати, звіти про дослідження та дані щодо валютних ринків, інших фінансових ринків та інших предметів.

Частина цього контенту може надаватися компаніями, які не пов'язані з компанією ФОП Мішустіна М.О. («Контент третіх осіб»). Джерело всього Контенту третіх осіб чітко та наочно вказано на Сайтах ФОП Мішустіна М.О.

Посилання на сайт, що не належить ФОП Мішустіна М.О., надаються виключно як покажчики на інформацію за темами, які можуть бути корисні користувачам сайту ФОП Мішустіна М.О., та ФОП Мішустіна М.О. не контролює зміст таких сайтів. Якщо ви вибираєте посилання на веб-сайт, який не контролюється ФОП Мішустіна М.О., ФОП Мішустіна М.О. не дає жодних гарантій, явних або на увазі, щодо вмісту такого сайту, включаючи його точність, повноту, надійність або придатність для будь-якої конкретної мети, а також ФОП Мішустіна М.О. не гарантує, що такий сайт або контент не містить жодних претензій про авторське право, торгові марки або інші порушення прав третіх осіб, або що такий сайт або контент не містить вірусів. ФОП Мішустіна М.О. не гарантує автентичності документів в Інтернеті. Посилання на сайти, що не належать ФОП Мішустіна М.О., не передбачають жодного схвалення чи відповідальності за думки, ідеї, продукти, інформацію чи послуги, що пропонуються на таких сайтах, або будь-яке подання контенту на таких сайтах.

КОМПЕНСАЦІЇ

Як умова використання вами сайту ФОП Мішустіна М.О. ви погоджуєтесь звільнити ФОП Мішустіна М.О. та сторонніх постачальників контенту від будь-яких претензій, збитків, відповідальності, витрат та витрат (включаючи, крім іншого, гонорари юристів), без шкоди для них, внаслідок використання вами сайтів ФОП Мішустіна М.О. або порушення вами цих Умов.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Будь-яка особиста інформація, яку ви надаєте нам, вважатиметься конфіденційною та передаватиметься лише всередині Компанії, її афілійованих осіб та ділових партнерів і не розголошуватиметься третім особам, за винятком випадків будь-якого нормативного чи судового розгляду. Системи відстеження веб-сайтів можуть також збирати дані, що деталізують сторінки, на які ви заходили, як ви знайшли цей сайт, частоту відвідувань і т.д. Отримувана нами інформація використовується для поліпшення змісту нашого веб-сайту і може використовуватися нами для зв'язку з вами будь-яким відповідним способом і для надання вам будь-якої інформації, яка, на нашу думку, може бути вам корисною.

Для отримання додаткової інформації, зокрема про те, як ФОП Мішустіна М.О. збирає та обробляє Ваші особисті дані, ознайомтесь з нашою Політикою щодо файлів cookie .

ВІДМОВИ ВІД ГАРАНТІЙ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Використовуючи цей Сайт та отримуючи доступ до контенту на цьому Сайті, ви погоджуєтесь з вищевикладеною відмовою від відповідальності та обмеженнями відповідальності, а також приймаєте на себе всі ризики, пов'язані з таким використанням (включаючи, але не обмежуючись ризиком пошкодження вашого комп'ютера, програмного забезпечення або даних внаслідок будь-яких інфекцій чи вірусів, троянських програм чи іншого коду, що демонструє забруднюючі чи руйнівні властивості).

Інформація на сайті надана «Як є». ФОП Мішустіна М.О. не гарантує точність матеріалів, поданих у цьому документі, прямо чи опосередковано для будь-якої конкретної мети, і прямо відмовляється від будь-яких гарантій. ФОП Мішустіна М.О. не несе відповідальності за будь-які збитки або збитки, які можуть виникнути внаслідок перехоплення третіми особами будь-якої інформації, наданої вам через цей веб-сайт. Хоча інформація, надана вам на цьому сайті, отримана або скомпільована з джерел, які ми вважаємо надійними, ФОП Мішустіна М.О. не може і не гарантує точність, надійність, своєчасність чи повноту будь-якої інформації чи даних, наданих вам для будь-якої конкретної мети. Ні ФОП Мішустіна М.О., ні будь-які з її філій, директорів, посадових осіб або співробітників, а також сторонні постачальники не несуть відповідальності і не несуть жодної відповідальності за будь-які збитки або збитки, які ви зазнаєте у разі будь-якої несправності або переривання роботи цього сайту, або внаслідок дії або бездіяльності будь-якої іншої сторони, що бере участь у створенні доступу до цього сайту або даних, що містяться на ньому, або з будь-якої іншої причини, пов'язаної з вашим доступом до сайту, неможливістю доступу або використанням сайту або цих матеріалів , незалежно від того, чи можуть обставини, що спричинили таку причину, контролюватись ФОП Мішустіна М.О. або будь-який постачальник, який надає підтримку програмного забезпечення та послуг.

За жодних обставин ФОП Мішустіна М.О. або її афілійовані особи, а також директори, посадові особи, співробітники, агенти або представники або їх афілійовані особи не несуть відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за шкоду будь-якого роду, що виникла в результаті використання, доступу до даних, неналежного використання сайту, будь-якої інформації , розміщеної на сайті його користувачами, або будь-якої іншої інформації, контенту, матеріалів або послуг, доступних на сайті (включаючи, крім іншого, будь-які прямі, непрямі, спеціальні штрафні, випадкові чи непрямі збитки або збитки за втрачену вигоду, дохід чи втрату даних) навіть якщо повідомляється про можливість таких збитків і незалежно від форми дій, чи то в контракті, чи іншим чином.

Веб-сайт може бути в будь-який час та на власний розсуд Компанії відключений для технічного обслуговування або з будь-якої іншої причини. Крім того, використання Веб-сайту може бути відмовлено тимчасово, постійно або на невизначений термін, без будь-яких зобов'язань перед Компанією. Компанія не гарантує, що Ви зможете отримати доступ до Веб-сайту у будь-який час та будь-де. Не обмежуючи вищезазначене, Компанія не нестиме відповідальності за неможливість виконання дій через збої в роботі інформаційних систем через технічні збої, які знаходяться поза контролем Компанії.

РЕГУЛЮЮЧЕ ЗАКОНОДАВСТВО І ЮРИСДИКЦІЯ

Ці умови регулюються чинним законодавством Англії та Уельсу, і сторони беззастережно підпорядковуються невиключній юрисдикції судів Англії та Уельсу для вирішення будь-якої суперечки щодо умов та положень.

ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

ФОП Мішустіна М.О. залишає за собою право припинити використання сайту ФОП Мішустіна М.О. у будь-який час, з будь-якої причини, без причини та без попереднього повідомлення.

Ви або ми можемо зупинити або припинити дію вашого облікового запису або використання вами веб-сайту в будь-який час, з будь-якої причини або без причини. Ми залишаємо за собою право змінити, призупинити або припинити все або будь-який аспект цього сайту в будь-який час без попереднього повідомлення.

Припинення дії будь-якою стороною не вплине на будь-яке зобов'язання, яке вже було прийнято будь-якою зі сторін щодо будь-яких законних прав або зобов'язань, які вже могли виникнути відповідно до цих умов.

ДІЙСНІСТЬ ПОЛОЖЕНЬ

Якщо з будь-якої причини будь-яке положення цих умов вважається недійсним або не має законної сили, це положення не буде застосовуватися максимально можливою мірою, а інші положення залишатимуться в повній силі та дії.

БЕЗПЕКА

Якщо ви спілкуєтеся з ФОП Мішустіна М.О. електронною поштою, ви повинні пам'ятати, що безпека електронної пошти в Інтернеті є невизначеною. Надсилаючи конфіденційні повідомлення електронної пошти, які не зашифровані, ви приймаєте на себе ризики такої невизначеності та можливої відсутності конфіденційності в Інтернеті. Інтернет не на 100% безпечний, і хтось може перехопити та прочитати ваші дані.

КОНТАКТИ

Ми вітаємо будь-які запитання, коментарі або запити, які можуть виникнути стосовно використання послуг компанії ФОП Мішустіна М.О.. Якщо ви хочете зробити запит на доступ, будь ласка, звертайтесь за адресою:

Назва: ФОП Мішустіна М.О.

Адреса: Київська обл., с. Софіївська Борщагівка , пр. Г. Небесної Сотні, д. 28/1 кв 3

Ел. адреса: agencyesca@gmail.com

ПРЕТЕНЗІЇ

У разі виникнення спору ви можете надіслати письмове повідомлення про претензії щодо використання веб-сайту ФОП Мішустіна М.О. на електронну адресу компанії ФОП Мішустіна М.О. agencyesca@gmail.com. Після отримання повідомлення про претензію ФОП Мішустіна М.О. зобов'язана призначити зустріч протягом 10 робочих днів (включаючи зустріч через телеконференцію або аналогічну), щоб обговорити відмінності та докласти зусиль для їх усунення або надіслати мотивовану письмову відповідь на запит у межах відповідних термінів відповіді на претензії на адресу електронної пошти, зазначену в претензії.

У тому випадку, якщо розбіжності не вирішені протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання повідомлення, та сторони не згодні провести засідання та вжити додаткових заходів для вирішення спірного питання, сторони мають право подати письмову скаргу, надіславши її за адресою: Київська обл. ., с. Софіївська Борщагівка , пр. Г. Небесної Сотні, буд. 28/1 кв 3.

У разі неможливості досягнення результатів шляхом переговорів протягом 1 (одного) місяця з дати отримання претензії, спори вирішуються відповідно до законодавства України.

ФОРС МАЖОР

Хоча Компанія прагне своєчасно виконувати свої зобов'язання, Компанія не несе жодної відповідальності за будь-яке часткове або повне невиконання своїх зобов'язань з будь-якої причини, що знаходиться поза нашим розумним контролем, включаючи, крім іншого, роботу комунікацій, систем або збій комп'ютера, ринковий дефолт, призупинення, збій або закриття, прийняття або зміна (включаючи зміну інтерпретації) будь-якого закону, урядової чи нормативної вимоги.
ПОЛІТИКА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

(ПРАЙВЕСІ ПОЛІСІ)

ФОП Мішустіна М.О.

Ця Політика поширюється на збирання та використання персональних даних будь-якими веб-сайтами, експлуатація яких здійснюється групою компаній ФОП Мішустіна М.О., від імені групи компаній ФОП Мішустіна М.О. або сторонніми програмами, фірмовими сторінками ФОП Мішустіна М.О. на таких платформах як, наприклад, Facebook або YouTube , а також додатками, доступ до яких надається такими сторонніми платформами (далі - "Наш/і веб-сайт/и").

ЩО ТАКЕ «ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ»?

Під персональними даними мається на увазі інформація або її сукупність, за допомогою якої можна встановити особу фізичної особи.

ЧОМУ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПОТРІБНІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

При відвідуванні нашого веб- сайту, певні дані (наприклад, Ваша IP-адреса, тип пристрою , тип браузера та інше) автоматично збирається нашими пристроями. У деяких юрисдикціях, включаючи країни Євросоюзу, така інформація віднесена відповідними нормативними актами захисту персональних даних до категорії персональної.

Веб-сайт також зберігає дані про те, як саме, в якій послідовності Ви взаємодіяли з сайтом, у тому числі відвідувані сторінки та посилання, за якими Ви переходили. Обробка та зберігання таких даних дозволяє нам персоналізувати контент сайту та робити відвідування більш ефективним та зручним. Ці дані частково збираються за допомогою файлів cookie , з інформацією, про які більш детально Ви можете ознайомитися в Політиці використання файлів cookie .

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗБІР ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ?

Ми отримуємо Вашу персональну інформацію з різних джерел:

Дані, які Ви надаєте добровільно:

При реєстрації та заповненні форм та анкет на сайті, при спілкуванні в телефонному режимі, надсилаючи нам електронні листи, Ви залишаєте Ваші ідентифікаційні, контактні та інші дані;

Коли користуєтеся продуктами чи послугами ФОП Мішустіна М.О.;

Коли підписуєтеся на публікації ФОП Мішустіна М.О. чи третіх осіб;

Коли надає згоду на отримання рекламних матеріалів та розсилок;

Коли берете участь у програмах лояльності, акціях, опитуваннях, конкурсах ФОП Мішустіна М.О.;

Коли залишаєте відгуки та коментарі на сайті ФОП Мішустіна М.О.

ФОП Мішустіна М.О. в окремих випадках може вимагати певні персональні дані, які Ви на свій розсуд зможете надати. Зверніть увагу, що у запиті мають бути перераховані точні особисті дані, які вас просять надати.

Дані, що збираються Компанією автоматично:

При відвідуванні нашого веб- сайту, певні дані (наприклад, ваша IP-адреса, тип пристрою , тип браузера та інше) автоматично збирається нашими пристроями. У деяких юрисдикціях, включаючи країни Євросоюзу, така інформація віднесена відповідними нормативними актами захисту персональних даних до категорії персональної.

Веб-сайт також зберігає дані про те, як саме, в якій послідовності Ви взаємодіяли з сайтом, зокрема відвідувані Вами сторінки та посилання, за якими Ви переходили. Обробка та зберігання таких даних дозволяє нам персоналізувати контент сайту та робити відвідування більш ефективним та зручним. Ці дані частково збираються за допомогою файлів cookies , з інформацією про які детальніше Ви можете ознайомитись у Політиці використання файлів cookies .

ЯКУ ПЕРСОНАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО І ЗБЕРІГАЄМО? Надання клієнтського сервісу

Вид даних:

Надання послуг Вид даних: ідентифікаційна інформація (ім'я, прізвище, країна проживання, адреса та інша подібна інформація), контактні дані (адреса електронної пошти, номер телефону, веб-сторінка та інші), копії та зображення національних ідентифікаційних документів (паспорт, id -документ, дозвіл на проживання та інші). Мета: реєстрація Вас як клієнта, надання можливості користуватися послугами Компанії. Маркетинг Вид даних: контакти, згода та кореспонденція. Мета: маркетингова діяльність та надання інформації щодо продуктів та послуг Компанії. Автоматичні рішення Вид даних: Складання психологічного портрета шляхом аналізу персональних даних за допомогою програмного забезпечення, яке оцінює Ваші певні особисті характеристики та прогнозує ризики або кінцеві результати. Наприклад, ми можемо аналізувати персональну інформацію про Вашу загальну поведінку на сайті та прийняття рішень. Мета: прийняття автоматичних рішень, включаючи профільування, віднесення до певної категорії інтересів, ризиків, пропозиції пакетів лояльності відповідно до потенційних інтересів. Автоматичне рішення - це рішення щодо Вас, прийняте автоматично з урахуванням комп'ютерного розрахунку (використовуючи програмні алгоритми), без людського контролю. У разі прийняття автоматичного рішення Ви маєте право оскаржити це рішення та вимагати перегляду рішення співробітником Компанії. Підстави: дотримання Клієнтської угоди, персоналізація сайту, надання інформації відповідно до інтересів користувача.

Загальні цілі, для яких можуть використовуватись Ваші персональні дані:

для надання наших послуг та виконання наших договірних зобов'язань перед клієнтами та іншими третіми особами;

для аналізу, обробки та врегулювання претензій;

для аналізу даних, що допомагає нам оцінити ризики, визначити адекватну вартість наших продуктів та покращити якість наших послуг;

для запобігання та виявлення випадків шахрайства, легалізації незаконно отриманих грошей, тероризму та інших злочинів;

для розробки нових та покращення якості існуючих послуг;

для ведення та розширення нашої ділової діяльності;

для виконання перевірок біографічних даних, якщо це дозволено законом;

для провадження адміністративної діяльності у зв'язку з нашими послугами;

для реалізації та захисту наших законних прав чи прав наших клієнтів чи третіх осіб;

для виконання юридичних зобов'язань та співробітництва з органами нагляду, яким ми підкоряємось;

для дослідження та розробки нових продуктів;

для маркетингових цілей.

КОМУ ПЕРЕДАЮТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

ФОП Мішустіна М.О. має право надавати Ваші персональні дані третім особам у таких випадках:

Компаніям із групи компаній ФОП Мішустіна М.О.. Оскільки ми міжнародна компанія, ми можемо ділитися Вашими персональними даними всередині групи. При цьому ця інформація охороняється цією Політикою і використовується в цілях, зазначених у цьому документі.

Страховим компаніям, посередникам, фінансовим установам, ретроцесіонерам та діловим партнерам, які використовують Вашу персональну інформацію у зв'язку з наданням послуг та обробкою претензій. Наприклад, ми можемо надсилати Вашу персональну інформацію юридичним компаніям, юристам для врегулювання претензій.

Постачальникам послуг, які надають нам послуги та ведуть з нами іншу ділову діяльність, наприклад, постачальники послуг IT та аналітики, організації страхового обслуговування, аудитори та консультанти.

Будь-якому правоохоронному органу, суду, наглядовому органу, органу державної влади або професійної організації на їхню законну вимогу або з метою врегулювання конфлікту.

Будь-якій третій особі при продажу нами активів або компанії з групи компаній ФОП Мішустіна М.О. або суттєву частку в них. У разі такого продажу чи передачі ми вживемо розумних та адекватних заходів для того, щоб правонабувач Ваших персональних даних вжив необхідних заходів для захисту отриманих даних відповідно до умов цієї Політики.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ОТРИМАНУ ІНФОРМАЦІЮ Інформація, надана вами на сайті ФОП Мішустіна М.О. використовується з метою ідентифікації користувача та надання послуг. Інформація, яку ми отримуємо, при використанні сайту, зберігається у нас, і ми виступаємо її контролером.

Надалі інформація може бути використана для укладання договорів та заповнення документів, реєстрації особистих кабінетів.

Також інформація може бути використана для підтримки та покращення сервісів, розробки нових сервісів, персоналізації сервісів, зокрема контенту та оголошень, відстеження ефективності, спілкування з користувачами тощо.

ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ ТРЕТІХ ОСОБІВ ФОП Мішустіна М.О. вправі надавати інформацію користувачів своїм співробітникам, агентам, підрядникам, партнерам та іншим компаніям, пов'язаним із ФОП Мішустіна М.О. з метою надання послуги. При цьому особи, яким передана інформація, зобов'язані дотримуватися цієї Політики конфіденційності.

Зазначені особи можуть використовувати інформацію про користувачів лише з метою надання послуг, їм не дозволено розголошувати та використовувати інформацію з іншою метою.

РОЗКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Ми не розкриваємо/передаємо вашу персональну інформацію компаніям, організаціям та/або будь-якій третій особі, не пов'язаним з ФОП Мішустіна М.О. з метою надання послуги. Наступні ситуації становлять виняток:

(1) Користувач дав на це свою згоду. Для надання ФОП Мішустіна М.О. інформації користувачів компаніям та приватним особам, не пов'язаним з ФОП Мішустіна М.О., у тому числі іншим користувачам, вимагається додаткова згода користувача. Користувач у будь-який час може відкликати цю згоду.

(2) Передача персональної інформації у передбачених законодавством випадках. Ваша персональна інформація може бути розкрита у випадках, якщо така вимога висунута компетентними органами, у передбаченому чинним законодавством порядку, включаючи, але не обмежуючись, якщо цього вимагає закон у зв'язку з будь-якими судовими провадженнями або для реалізації захисту законних прав.

(3) Передача персональної інформації у разі продажу або іншої переуступки корпоративних прав. При продажі компанії або подібних дій, ваша персональна інформація буде передана новим власникам корпоративних прав.

(4) Виявлення та припинення шахрайства. Ваша персональна інформація може бути передана до органів правопорядку з метою припинення, попередження шахрайства.

(5) Усунення технічних збоїв або проблем безпеки.

Файли cookie

ФОП Мішустіна М.О. використовує файли cookie для того, щоб покращити функціональність сайту, забезпечити перехід між сторінками, запам'ятовувати вибір користувачів для налаштувань сайту.

Файли cookie також використовуються нами для того, щоб аналізувати, як ви використовуєте наш сервіс та взаємодієте з сайтом. Докладніше про файли cookie можна прочитати у Політиці файлів cookie за адресою https://esca-ed.com/cookiepolicy

ВАШІ ПРАВА

У вас є такі права щодо персональної інформації, яку ми зберігаємо про вас:

(1) Право доступу. Якщо ви запитаєте нас, ми підтвердимо, чи ми обробляємо вашу персональну інформацію і, при необхідності, надамо вам копію цієї персональної інформації протягом 5 днів з моменту отримання такого запиту. В результаті, вам буде надано . pdf файл, в якому буде вказана вся персональна інформація, яку ми обробляємо.

(2) Право на виправлення/зміну. Якщо особиста інформація про вас, яку ми зберігаємо, є неточною або неповною, ви маєте право вимагати її виправлення чи зміни. При виправленні/зміні персональної інформації, якщо остання була передана третім особам, виправлена особиста інформація повторно передається третім особам.

(3) Право видалення. Ви можете попросити нас видалити вашу персональну інформацію у випадках, коли вона нам не потрібна і ви проти її зберігання. Ви можете звернутися з таким запитом на електронну адресу: agencyesca@gmail.com. Якщо інформація була передана третім особам, ви можете звернутися до останніх безпосередньо із запитом про видалення.

ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ІНФОРМАЦІЯ

Ваша персональна інформація зберігається відповідно до нормативних вимог протягом терміну не більше, ніж це необхідно з метою обробки та надання послуг. Ваша інформація може зберігатись до запиту про видалення.

У разі відкликання згоди з цією Угодою, обробку ваших персональних даних буде припинено ФОП Мішустіна М.О., та/або третіми особами, а дані будуть знищені.

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ФОП Мішустіна М.О. вживає необхідних та достатніх організаційних та технічних заходів, таких як: система логінів та паролів та двофакторна автентифікація для захисту вашої персональної інформації від неправомірного або випадкового доступу для запобігання знищенню, зміні, блокуванню, копіюванню, розповсюдженню, несанкціонованому доступу до вашої персональної інформації та даних, отриманих у процесі користування сайтом або послугами ФОП Мішустіна М.О.

ФОП Мішустіна М.О. обмежує доступ співробітників, агентів та підрядників до вашої персональної інформації, шляхом строгих договірних зобов'язань, відповідно до Загального регламенту захисту персональних даних (GDPR 2016/679).

Безпека користування послугами також залежить від вас. Ви повинні зберігати дані облікового запису, логін та пароль у таємниці. А також повідомляти ФОП Мішустіна М.О. про будь-яку підозру несанкціонованого доступу або використання вашого облікового запису.

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Дійсність, інтерпретація та виконання цієї Політики підлягають підпорядкуванню та тлумаченню відповідно до законодавства Англії та Уельсу.

Якщо будь-яке положення цієї Політики або його застосування стосовно будь-якої особи або обставини визнано недійсною або не має законної сили, частина Політики, що залишилася, або застосування цього положення щодо інших осіб або обставин не повинні бути порушені і зберігають повну силу.

Всі суперечки та розбіжності, які виникають з будь-яких питань між Користувачем та ФОП Мішустіна М.О. і загрожують їхнім правам та інтересам, пов'язаним із складанням або застосуванням цієї Політики, або будь-якими витратами, зобов'язаннями по цій Політиці або щодо будь-якої дії, пов'язаної з цією Політикою, підлягають вирішенню шляхом переговорів.

При цьому Сторони погодили такий порядок вирішення спору:

будь-яка із сторін може надіслати на адресу іншої сторони письмове повідомлення, у тому числі за допомогою електронної пошти, про претензії, що виникли стосовно або пов'язані з умовами цієї Угоди;

У разі отримання повідомлення про претензію, Сторони зобов'язані призначити зустріч протягом 10 (десяти) робочих днів (у тому числі зустріч за допомогою телеконференції або аналогічним способом), щоб обговорити розбіжності, що виникли, та докласти зусиль для їх врегулювання, або направити у зазначені терміни письмову мотивовану відповідь. на претензію на наявні у сторін електронні адреси;

У тому випадку, якщо розбіжності не врегульовані протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання повідомлення відповідно, і сторони не погоджуються на проведення зустрічі та вжиття заходів для вирішення спірного питання протягом зазначеного часу, то сторони мають право звернутися з письмовою претензією, направивши її на наявні у сторін електронні адреси;

У разі недосягнення результатів шляхом переговорів протягом 1 (одного) місяця з моменту надходження претензії, суперечки вирішуються відповідно до законодавства України.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ФОП Мішустіна М.О. має право в будь-який час оновлювати та вносити зміни до положень цієї Політики. Нова редакція Політики набуває чинності з її розміщення, якщо інше не передбачено положеннями нової редакції Політики.

Продовжуючи використання нашого веб-сайту, ви приймаєте останні зміни.

ФОП Мішустіна М.О. рекомендує регулярно звертатися до цієї Політики конфіденційності з метою ознайомлення з найбільш актуальною редакцією.

Якщо ви не погоджуєтесь з цією Політикою, ви повинні перестати використовувати наш веб-сайт або отримувати доступ до нього, а також негайно повідомити нас про це поштою agencyesca@gmail.com.

.